?>

Barański OPTIMO Linia BLACKWOOD MODERN A.4

Rodzaj drzwi: Wewnętrzne
Producent drzwi: Barański
Materiał drzwi: Okleinowane

Barański Optimo to idealny pomysł na drzwi mieszkaniowe dla klientów poszukujących wysokiej jakości w optymalnej cenie. Bazując na naszym doświadczeniu w pracy z drewnem, stworzyliśmy drzwi oparte o materiały drewnopodobne, wykończone odpornymi na uszkodzenia okleinami syntetycznymi. Przy każdym z rozwiązań technologicznych ograniczyliśmy możliwości wyboru, oferując w standardzie elementy zawsze najwyższej jakości. Decydując się na Drzwi Barański Optimo, klienci mogą być pewni, że wybierają najlepsze drzwi w swojej klasie. Wybierają wyższy standard drzwi okleinowanych.

Drzwi wewnętrzne Barański Optimo. Jakie są zalety ich konstrukcji?

– Wytrzymała konstrukcja Optimo – drewniany rdzeń zamiast płyty MDF
– Wytrzymałe płyciny o zwiększonej grubości
– Solidna okleina, wodoodporny klej, wilgocioodporna ościeżnica i inne zalety drzwi Optimo
– W skrzydłach drzwi Optimo zastosowaliśmy pogrubione płyciny i 6-milimetrowe szkło VSG

Inspiracja BlackWood

Drzwi wewnętrzne

Inspiracja BlackWood to połączenie różnej kolorystyki oklein na dowolnych modelach skrzydeł z elegancką czarną ościeżnicą. Całość dopełnia stylowe nieprzezierne szkło czarne oraz czarne dodatki. Kolor jednak nie jest ograniczeniem. Możemy tworzyć różne kombinacje kolorystyczne pomiędzy skrzydłem, a ościeżnicą dla dowolnego modelu Barański Optimo. Ościeżnica biała, a skrzydło w dębie sękatym? Nie ma problemu. Czemy na Wasze inspiracje!


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje