?>

Korona PREMIUM model D2,E2-B

Rodzaj drzwi: Wewnętrzne
Producent drzwi: Korona
Materiał drzwi: Drewniane

KORONA polski producent drzwi wewnętrznych najwyższej jakości z 20-to letnim doświadczeniem.

Wykonuje zarówno drzwi wewnętrzne otwierane tradycyjnie jak i przesuwne, na ościeżnicy „ukrytej”, łamane, czy wahadłowe, oraz w wersji z odwrotną przylgą Inverso (otwierane przez ościeżnice).
Jako jeden z nielicznych wykonuje również realizacje nietypowe pod względem wymiarów jak np. zabudowy ścian wykończonych fornirem z drzwiami ukrytymi wewnątrz, czy drzwi skośne na poddasze. Jest możliwość wykonania również drzwi według własnego projektu klienta.
Skrzydła drzwiowe mogą być wykonane jako przylgowe (z widocznym zawiasem) lub bezprzylgowe (zawiasy ukryte, zamki magnetyczne) z ościeżnicami ukrytymi, stałymi lub regulowanymi wraz z różnymi rodzajami ozdobnych opasek maskujących.

Do produkcji używane są materiały tylko naturalne od sprawdzonych dostawców. Podstawowymi materiałami, z których wykonane są drzwi, to MDF, drewno klejone i okleiny naturalne dębowe i bukowe.

MDF (Medium Density Fibreboard) jest drewnem przetworzonym według najnowszych technologii, a przez to pozbawionym wad. Nie ma sęków, naturalnych pęknięć, jest materiałem jednorodnym, nie wypacza się, nie rozsycha. Jest szeroko stosowany do produkcji mebli, drzwi, paneli podłogowych, zabawek i wielu innych.

Okleiny naturalne (fornir) oddają niepowtarzalny charakter naszych drzwi, a odpowiedni dobór bejc i lakierów pozwala stworzyć drzwi harmonizujące z każdym wnętrzem.

Skrzydła wykonane na ramie z drewna klejonego z wypełnieniem pełnym MDF-em, obłożone są naturalną okleiną dębową (fornir), w wersji „E” również mahoniowej bejcowane wg kolorów z wzornika.

Wersja „D” – Standard – frezy i felce wykonane z naturalnego bejcowanego MDF-u. Wszystkie listwy przyszybowe wykonane z naturalnego drewna.
Wersja „E” – Exclusive – felce i listwy przyszybowe oraz kasetonowe, wykonane z naturalnego drewna.

Drzwi mogą być również wykończone wysokiej jakości trójwarstwowymi włoskimi lakierami UV z palety RAL kładzionych na pełnym podkładzie.

 

 

 


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje