?>

WIKĘD zewnętrzne ALUMINIOWE Linia FUTURE INOX wzór FI 07b

Rodzaj drzwi: Zewnętrzne
Producent drzwi: Wikęd
Materiał drzwi: Aluminiowe

POLSKA Firma WIKĘD założona w 2002 roku, wielokrotnie nagradzana wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.
Drzwi zewnętrzne służą wiele lat, zapewniają bezpieczeństwo i są prawdziwą wizytówką domu. Chronią to, co najważniejsze dla Was. My dbamy o to, by były trwałe, estetyczne i funkcjonalne. W ofercie WIKĘDu znajdziecie drzwi, które dają pewność i są prawdziwą dekoracją Waszego domu.

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 5 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki naszej szerokiej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby stanowiły wizytówkę Waszego DOMU, Wasz DOM był BEZPIECZNY i ciepły.

KOMPLET DRZWI OBEJMUJE W STANDARDZIE:

– 3 grupy produktów różniących się grubością drzwi (Termo Prestige, Optimum i Premium) do tego 7 dedykowanych typów ościeżnic z uszczelkami
– skrzydła drzwiowe o grubości: 86 mm, 76 mm, 54 mm z uszczelką i wypełnieniem pianką poliuretanową PUR
– od 3-6(termo prestige) bolców antywyważeniowych
– 3 zaczepy z regulowanym dociskiem
– regulacja języka
– 3 zawiasy 3D regulowane w 3 płaszczyznach
– nasadki ozdobne na zawiasy
zasuwnica z zamkiem głównym i językiem centralnym (termo prestige), lub z zamkiem główym i dodatkowym w systemie jednego klucza
ryglowanie dolne i górne uruchamiane kluczem z dodatkowym językiem dolnym (termo prestige) lub ryglowanie dolne i górne hako-bolce (optimum) haki (premium)
– Klamka Manitoba, Magnus, Prime lub Tahoma
– wkładko-gałka lub wkładka obustronna Wilka
Okapnik (drzwi otwierane do wewnątrz)
– automatycznie opadająca uszczelka (termo prestige)
Windstoper uszczelnienie likwidujące ewentualne podmuchy w części progowej (w ościeżnicach termo)
ciepły próg PCV/ALU z przegrodą termiczną (ościeżnice termo) lub aluminiowy z uszczelką
– różne typy szkleń do wyboru (piaskowane, mleczne, reflex, lustro weneckie, krzyształ …)

 

FUTURE INOX DRZWI ALUMINIOWE
Drzwi zewnętrzne w których płaszcz oraz elementy ozdobne drzwi wykonane są w całości z aluminum. Dzięki temu drzwi są wyjątkowo trwałe, oraz mają bardzo dobre zabezpieczenie przed wpływen czynników atmosferycznych.
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologi ramki ozdobne oraz przeszklenia łączą się z płaszczem skrzydła, dając optyczne wrażenie wyrafinowanej i spójnej konstrukcji.
Delikatna ramka ozdobna zlicowana ze skrzydłem drzwiowym, oraz możliwość połączenia dwóch kolorów oddzielonych od siebie.


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje