WYPRZEDAŻ: Drzwi Wejściowe Drewniane STOLPAW FORT ONE – OD RĘKI !

Rodzaj drzwi: Klatkowe - Wewnętrzne Wejściowe Do Mieszkań
Producent drzwi: Zewnętrzne
Materiał drzwi: Drewniane

DRZWI DREWNIANE WEJŚCIOWE STOLPAW 

 

+ OŚCIEŻNICA + OKUCIA 

!!! DRZWI DOSTĘPNE OD RĘKI !!!

 

DRZWI FORT ONE
80″ LEWE

 

KOLOR ANTRACYT

Wyposażenie:

– Zamek trzpieniowy górny
– Zamek trzpieniowy centralny
– Bolce antywyważeniowe
– Zawias regulowany w 3 płaszczyznach
– Próg aluminiowy z wkładką
– Nasadki na zawiasy

* OŚCIEŻNICA DREWNIANA

* ZESTAW KLAMKA CZARNA HAGA Z ROZETĄ I ROZETĄ GÓRNĄ

* WKŁADKI WILKA Kl B

 

wymiary po zewnętrznej stronie ościeżnicy: 2070 X 900 mm

wymiary otworu montażowego: 2090 X 930 mm

 

Drzwi Fort One mają zastosowanie jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym (wielorodzinnym) i użyteczności publicznej. To wysokiej klasy drzwi wewnętrzne wejściowe. Ich konstrukcja została oparta na ramiaku z wyselekcjonowanego drewna sosnowego klejonego warstwowo.

Dodatkowo drzwi zostały wzmocnione dwoma płaskownikami stalowymi, które stabilizują skrzydło oraz przeciwdziałają deformacji skrzydła.

Wnętrze skrzydła stanowi płyta dzwiękochłonna o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Rama wraz z wypełnieniem obłożona jest dwustronnie płytą HDF i oklejona okleiną Stol plus. Okleina Stol plus charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowany system uszczelek w skrzydle sprawia, że dzięki nim kurz, zapachy i hałasy nie przenikają do wnętrza mieszkania.

„zdjęcie poglądowe drzwi nie zawierają wizjera, klamka z rozetą czarna”

 

Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli.

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi.

 

PROMOCYJNA CENA:
1600 PLN NETTO !!!

* istnieje możliwość zakupu wraz z montażem


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje