?>

ROLETY WEWNĘTRZNE

:
:
:

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Bardzo popularny typ osłon, charakteryzujący się uniwersalnym wyglądem, prostą obsługą i skutecznym działaniem. Oferowane przez nas rolety można zamontować nad oknem, a także do wnęki okiennej lub poza nią (do ściany lub sufitu). Proponujemy szeroki wybór materiałów o różnej transparentności, kolorach, wzorach i fakturach. Można wyposażyć je w wygodne sterowanie elektryczne, dlatego doskonale sprawdzają się nawet na bardzo dużych oknach.

ROLETY W KASECIE I DZIEŃ/NOC

Roleta zabudowana w eleganckiej kasecie aluminiowej, wyposażona w szczelnie zakrywające prowadnice. Zapewnia przyjemne zaciemnienie i dyskrecję.

STANDARD ALU DZIEŃ/NOC
W dzień – elegancka ozdoba okna, pozwalająca swobodnie dostosować ilość wpadających promieni słońca, a w nocy – skuteczna ochrona przed światłem oraz wzrokiem osób z zewnątrz.

PRZESTRZENNA ALU
Roleta zabudowana w eleganckiej kasecie aluminiowej, wyposażona w szczelnie zakrywające prowadnice. Skutecznie zabezpiecza przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz zapewnia poczucie prywatności.

PRZESTRZENNA ALU DZIEŃ/NOC
System osłon przeznaczony dla okien o większych gabarytach, a także tych, w których chcemy w jak najmniejszym stopniu przysłonić światło szyby.

WOLNOWISZĄCE W KASECIE PLAZA
Osłona zabudowana w powiększoną kasetę z przestrzennymi prowadnicami.

WOLNOWISZĄCE W KASECIE PLAZA DZIEŃ/NOC
Praktyczne, modne a zarazem klasyczne osłony okienne w systemie wolnowiszącym, wyposażone w nowoczesną kasetę. Pozwalają zasłonić dowolny fragment okna.

ROLETY MINI

Osłony okienne są ważnym elementem wyposażenia, dlatego należy rozważnie je dobierać. Proponujemy modele zakładane na skrzydło okienne, wyposażone w prowadnice żyłkowe schowane za materiałem. Składają się z dwóch tkanin o różnej transparentności, ułożonych naprzemiennie w poziome pasy.

Proste sterowanie pozwala dowolnie zmieniać ich ustawienie. Dzięki temu można w ciągu dnia swobodnie regulować stopień nasłonecznienia, korzystając z funkcjonalności rolety i firany. Osłony montuje się na skrzydle okiennym bez kasety, ale da się też przymocować je bezpośrednio do ściany.

ROLETY RZYMSKIE

Połączenie tkanin firanowych oraz zasłonowych znajduje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Ich dekoracyjność oraz funkcjonalność sprawiają, że można dopasować je do wystroju w każdym stylu.

Zasłona rzymska to przede wszystkim efektowna aranżacja okienna. Jej materiał zwija się w estetyczne poziome fałdy. Nie tylko zdobi, ale doskonale sprawdzi się również jako osłona przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz oraz nadmiernym nasłonecznieniem.

Klasyczne zasłony rzymskie sterowane są ręcznie za pomocą łańcuszka. Można je zamontować na ścianie lub suficie, we wnęce okiennej albo na ramie skrzydła okiennego. Odpowiednie ułożenie materiału pozwala dostosować ilość światła przenikającego do wnętrza.

ROLETY PLISOWANE

Awangardowa, nowoczesna, a przy tym funkcjonalna osłona okien. Zachwyca niebanalną formą oraz wyjątkowym mechanizmem działania. Roleta posiada dwa ruchome profile oraz materiał składający się w harmonijkę, dlatego można rozwijać ją na dowolnym miejscu okna. Oferowane przez nas modele da się dopasować do okien dachowych, trójkątnych, trapezowych itp. Po zastosowaniu dodatkowego materiału ze specjalną powłoką odbijającą światło działają termoizolacyjnie i chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem.

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

Roleta dachowa DEKOLUX to praktyczna, funkcjonalna i estetyczna aranżacja. System aluminiowy składa się z kasety, rury nawojowej, mini belki oraz prowadnic. Instalacja utrzymuje materiał w stałej pozycji, zabezpieczając go przed fałdowaniem. Prowadnice boczne szczelnie blokują wpadające światło oraz pełnią rolę blokady, dzięki której można rozwinąć roletę do wybranej wysokości.


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje