?>

ROLETY ZEWNĘTRZNE

:
:
:

SYSTEM ADAPTACYJNY – NATYNKOWY

Rolety zewnętrzne wykonane w systemie adaptacyjnym przeznaczone są do zakładania na istniejących już budynkach. Montowane metodą natynkową na ścianie lub oknie, pełnią funkcję izolatora ciepła oraz dźwięku. W upalne dni ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń, z kolei w chłodne zapobiegają stratom ciepła. Oferujemy dwa warianty sterowania – ręczne oraz automatyczne, przy zastosowaniu systemu sterującego z napędem elektrycznym.

SYSTEM INTEGRO – PODTYNKOWY

Wykonane w systemie podtynkowym INTEGRO rolety zewnętrzne przeznaczone są do stosowania w nowo wznoszonych lub istniejących budynkach, w których dokonuje się zmiany w obrębie nadproża. Dzięki swojemu położeniu, skrzynka rolety jest zupełnie niewidoczna po otynkowaniu. Osłoną można sterować na dwa sposoby – ręcznie albo automatycznie, za pomocą systemu z napędem elektrycznym. Rolety doskonale sprawdzają się jako izolator ciepła oraz dźwięku. W upalne dni chronią wnętrza przed nagrzewaniem, a w chłodne zapobiegają ich wyziębiani

SYSTEM NADSTAWNY OPOTERM ORAZ SKB

Rolety zewnętrzne w systemie nadstawnym Opoterm oraz SKB są najbardziej rozbudowanym produktem dostępnym w naszej ofercie. W porównaniu z pozostałymi wariantami, skrzynki PCV zostały dodatkowo docieplone, co zwiększa ich izolację termiczną. Całość jest osadzana na ramie okiennej, za pomocą odpowiedniego profilu adaptacyjnego. Udostępniamy również możliwość zastosowania moskitiery rolowanej równolegle z profilem rolety zewnętrznej.


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje