?>

Barański Smart Linia INOX S110

Rodzaj drzwi: Klatkowe - Wewnętrzne Wejściowe Do Mieszkań
Producent drzwi: Barański
Materiał drzwi: Drewniane

Barański Smart nie są zwykłymi drzwiami. Zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Służą do ochrony domowników i lokatorów przed włamaniem, pożarem, a także hałasem. Drzwi wewnątrzklatkowe Barański Smart mają zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach, jak i dużych budynkach komercyjnych lub użyteczności publicznej. Zdradzamy tajniki konstrukcji poszczególnych modeli z tej kolekcji.

Drzwi klatkowe Barański Smart – ochrona przed intruzami i hałasem

To model o budowie ramowo-płytowej. Rama skrzydła wykonana jest z drewna sosnowego, klejonego warstwowo. Taka konstrukcja zapewnia drzwiom podwyższoną sztywność i wytrzymałość. Środek skrzydła (tzw. płycina) wykonany jest z płyty wiórowej otworowej. Zapewnia ona wysoką izolacyjność akustyczną przy stosunkowo niewielkiej masie. Całość skrzydła pokryta jest płytą HDF,
wykończoną wysokiej jakości FOLIĄ PCV – odporną na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.
Na życzenie klienta istnieje możliwość wykończenia skrzydła w opcji GŁADKI RAL. W takim wariancie płyta HDF malowana jest kryjącymi farbami z palety RAL.
Niektóre modele umożliwiają zastosowanie wykończenia drzwi NATURALNYM FORNIREM dębowym o prostym słoju, lub FORNIREM typu FLADER tj. fornirem dębowym o kwiecistym rysunku słojów, lub wykończenie farbami RAL z zachowaniem rysunku drewna- RAL STRUKTURA.

Ważnym parametrem drzwi wewnątrzklatkowych Barański Smart jest ich grubość, wynosząca aż 50 mm (to jeden z najlepszych „wyników” na rynku dla modeli tej kategorii). W połączeniu z wbudowanymi w skrzydło metalowymi płaskownikami zapewnia ona podwyższoną odporność skrzydła na uszkodzenia i próby sforsowania. Wyjątkowa grubość drzwi przekłada się również na ich wysoką dźwiękoszczelność. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw dla tego modelu wynosi 34 dB.

Klienci zainteresowani dodatkową ochroną przed hałasem mają możliwość dokupienia specjalnej wersji pakietu akustycznego, który zwiększy wartość Rw do 44 dB.

W wersji standardowej model oferowany jest z ościeżnicą stałą o wymiarach 100×50 mm. Podobnie jak rama skrzydła, ościeżnica wykonana jest z drewna sosnowego klejonego naprzemiennie. Całość wykończona jest folią PCV lub lakierowana farbami z palety RAL. Istnieje możliwość zastosowania ościeżnicy regulowanej.

Wersja standardowa drzwi wewnątrzklatkowych obejmuje także:

– podwójny system uszczelek na łączeniach między skrzydłem a ościeżnicą,
– komplet 3 zawiasów fi 16 mm z regulacją 3D,
– 3 bolce antywyważeniowe,
– 2 niezależne zamki z dwiema wkładkami patentowymi działającymi w systemie jednego klucza,
– klamkę Medos Warszawa w trzech kolorach: inox, stare złoto, czarny,
– wizjer standardowy w kolorze inox lub patyna,
– komplet osłonek na zawiasy dopasowany pod kolor klamki.

Drzwi wykonuje się standardowo (bez dopłat) w 4 szerokościach w świetle przejścia : 75, 80, 85, 90
za dopłatą 95, 100 oraz nietypowe

i w 3 wysokościach standardowych (bez dopłat): 199, 202, 205
a za dopłatą poniżej 199, 205-225, oraz nietypowe

Istnieje możliwość zamówienia certyfikowanych drzwi przeciwpożarowych EI30, EI60
oraz drzwi o podwyższonej klasie antywłamaniowości RC2


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje