?>

WIKĘD zewnętrzne Linia GLASS DESIGN wzór GD 01A

Rodzaj drzwi: Zewnętrzne
Producent drzwi: Wikęd
Materiał drzwi: Stalowe

POLSKA Firma WIKĘD założona w 2002 roku, wielokrotnie nagradzana wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.
Drzwi zewnętrzne służą wiele lat, zapewniają bezpieczeństwo i są prawdziwą wizytówką domu. Chronią to, co najważniejsze dla Was. My dbamy o to, by były trwałe, estetyczne i funkcjonalne. W ofercie WIKĘDu znajdziecie drzwi, które dają pewność i są prawdziwą dekoracją Waszego domu.

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 5 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki naszej szerokiej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby stanowiły wizytówkę Waszego DOMU, Wasz DOM był BEZPIECZNY i ciepły.

KOMPLET DRZWI OBEJMUJE W STANDARDZIE:

– 3 grupy produktów różniących się grubością drzwi (Termo Prestige, Optimum i Premium) do tego 7 dedykowanych typów ościeżnic z uszczelkami
– skrzydła drzwiowe o grubości: 86 mm, 76 mm, 54 mm z uszczelką i wypełnieniem pianką poliuretanową PUR
– od 3-6(termo prestige) bolców antywyważeniowych
– 3 zaczepy z regulowanym dociskiem
– regulacja języka
– 3 zawiasy 3D regulowane w 3 płaszczyznach
– nasadki ozdobne na zawiasy
zasuwnica z zamkiem głównym i językiem centralnym (termo prestige), lub z zamkiem główym i dodatkowym w systemie jednego klucza
ryglowanie dolne i górne uruchamiane kluczem z dodatkowym językiem dolnym (termo prestige) lub ryglowanie dolne i górne hako-bolce (optimum) haki (premium)
– Klamka Manitoba, Magnus, Prime lub Tahoma
– wkładko-gałka lub wkładka obustronna Wilka
Okapnik (drzwi otwierane do wewnątrz)
– automatycznie opadająca uszczelka (termo prestige)
Windstoper uszczelnienie likwidujące ewentualne podmuchy w części progowej (w ościeżnicach termo)
ciepły próg PCV/ALU z przegrodą termiczną (ościeżnice termo) lub aluminiowy z uszczelką
– różne typy szkleń do wyboru (piaskowane, mleczne, reflex, lustro weneckie, krzyształ …)

 

LINIA GLASS DESIGN
Drzwi w których przeszklenie zewnętrzne, oraz ramki od strony wewnętrznej są zlicowane ze skrzydłem dając unikatowy efekt. Zastosowana nowa technologia daje możliwość zamocowania szyby po stronie zewnętrznej bez konieczności stosowania ramki przyszybowej.


Zainteresowany ?

Zadzwoń pod numer (33) 814 20 04
lub zadaj pytanie poprzez formularz
pokaż formularz

    Galeria okazji

    Zawsze moża u Nas znaleźć coś w specjalnej cenie
    z atrakcyjnym terminie realizacji.
    Prowadzimy wyprzedaż pojedynczych modeli drzwi poekspozycyjnych, drzwi dostępnych w 7 dni lub ze stanu magazynowego. Zaglądając częściej można znaleźć ofertę dnia, miesiąca lub modele wyprzedażowe w atrakcyjnej cenie!

    Sprawdź okazje