?>

DRZWI I ZABUDOWY LOFTOWE

Drzwi lofowe to bardzo modne i stosunkowo nowe rozwiązanie. Tego rodzaju drzwi pozwalają na podział wielkich przestrzeni – na przykład właśnie loftów – na mniejsze części, bez konieczności budowania ścianek działowych. Drzwi loftowe mogą bowiem same zastępować ścianę poprzez zastosowanie: – jedno- lub dwuskrzydłowych drzwi zajmujących całą wysokość pomieszczenia, – przeszklenia loftowego, połączonego z drzwiami. Jest to cienka ścianka, złożona z modułów wykonanych z najwyższej jakości szyb, odpornych na uderzenia i zarysowania, i co więcej, tłumiących hałas. W taką ściankę montowane są drzwi, również szklane. Robione na zamówienie, drzwi loftowe można dopasować do szerokości i wysokości pomieszczenia.

Gdzie zastosować drzwi loftowe?

Odpowiedź jest prosta: wszędzie tam, gdzie chcemy cieszyć się wrażeniem wielkiej przestrzeni, a jednocześnie wydzielić osobne strefy. Drzwi loftowe doskonale sprawdzą się:

* w biurach dla optymalnego rozmieszczenia stref pracy. Dzięki drzwiom loftowym lub przeszklonym ścianom, pracownicy będą się widzieć, ale ograniczone zostanie rozprestrzenianie się hałasu.

* w salonach i magazynach, dla optymalnego podziału funkcji przestrzeni,

* w centrach sportowych, a także kawiarniach i restauracjach, w kórych otwarta przestrzeń robi wrażenie, ale ważne jest by jej użytkownicy nie przeszkadzali sobie nawzajem

* w prywatnych domach i mieszkaniach jako sposób podziału wielkich pokoi na bardziej funkcjonalne części.

Szklane drzwi loftowe doskonale tworzą integralność między salonem a jadalnią, a także patio lub balkonem i pozwalają uzyskać w pełni otwarty, panoramiczny widok.

Zalety drzwi loftowych

Szklane drzwi loftowe prezentują się doskonale w loftowych lub industrialnych wnętrzach biur, miejsc publicznych i mieszkań. Lofty prezentują się fantastycznie prezentują się lofty, ale jeśli na jednej przestrzeni mieszka w kilka osób, mogą sobie nawzajem przeszkadzać, gotując lub słuchając muzyki. Drzwi loftowe mają wysokie właściwości dźwiękoszczelne i izolują od zapachu. Minimalna przestrzeń otwarcia takich drzwi która pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. Płynny ruch na prowadnicach, wysokiej jakości mechanizmy przesuwne to gwarancja, że drzwi rozsuwane będą Ci służyć przez długi czas bez utraty oryginalnych właściwości. Wsyzstko to sprawia, że drzwi loftowe zwiększają fukcjonalność i komfort użytkowania przestrzeni. A co więcej, są szybkie i łatwe w monażu.

 

Modne i efektowne rozwiązanie

Przeszklenia loftowe mają wiele opcji konfiguracji. Możesz stworzyć drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe, przesuwane na jedną stronę lub na obie strony. Drzwi przesuwne pozwalają na zdecydowanie bardziej elastyczne projektowanie przestrzeni, ponieważ nie potrzebujesz miejsca na ich otwieranie i zamykanie. System oferowany przez firmę OTIF Profil umożliwia także montaż niezależnych drzwi skrzydłowych w dowolnym miejscu w ścianie składanej. Oznacza to, że właściciel może obsługiwać pojedyncze drzwi jak każde inne drzwi. Ponieważ niemal każde drzwi loftowe muszą być wykonane z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i wymiarów przestrzeni, firm zapewnia pełną konsultację w każdej interesującej kwestii, a także pomoc w doborze materiałów, dostawie i instalacji. Wybierając drzwi loftowe, należy zwrócić uwagę zarówno na wygląd, jak i trwałość. W końcu chcesz, aby Twoja inwestycja zapewniała trwałe piękno i zachowała wygląd przez wiele lat. dzięki nim podkreślisz niesamowite wrażenie, jakie sprawia loftowa przestrzeń, a wnętrze zyska na funkcjonalności.

DRZWI WEJŚCIOWE STALOWE I DREWNIANE DOSTĘPNE OD RĘKI !

STANY DO POTWIERDZENIA PRZED ZAMÓWIENIEM

więcej
Drzwi Ukryte/Niewidoczne MIKSUJ KOLORY !

Zastosowanie ościeżnicy ukrytej pozwala na uzyskanie jednej płaszczyzny skrzydła drzwiowego ze ścianą. Po wykończeniu ościeżnica jest niewidoczna dla użytkownika.

więcej
DRZWI I ZABUDOWY LOFTOWE

Zabudowa wykonywana jest pod konkretny wymiar

więcej